Dostupni linkovi

BiH izgubila od SAD-a, Hrvatska pobijedila Lihteštajan, Crna Gora neriješeno sa Bjelorusijom

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je sa 3:4 od Sjedinjenih Američkih Država, u prijateljskoj utakmici odigranoj na stadionu "Asim Ferhatović Hase".

Izabranici selektora Safeta Sušića nakon prvih 45 minuta imali su prednost od 2:0, ali su Amerikanci u drugom poluvremenu iskoristili greške u odbrani bh. tima i došli do preokreta.

Hrvatska nogometna reprezentacija u prijateljskoj je utakmici igranoj na stadionu Rheinpark u Vaduzu svladala domaći Lihtenštajn sa 3-2.

Hrvatska će sljedeću utakmicu igrati 6. rujna kada će gostovati kod Srbije u Beogradu u sklopu kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2014. u Brazilu.

Bjelorusija i Crna Gora igrale su neriješeno 1:1, dok je Slovenija izgubila od Finske sa 0:2.