Video: Građani Indije u 'karantinskom turizmu' u Srbiji

U Srbiji cveta 'karantinski turizam', Beograd avgust 2021.

Građani Indije ovog leta su najbrojniji inostrani gosti u glavnom gradu Srbije, Beogradu. Hiljade građana ove države koristi Srbiju kao mesto za presedanje na putu ka Zapadu, odnosno u države sa strožijim pravilima karantina za ljude koji dolaze iz inostranstva.

Pogledajte i preuzmite video: Građani Indije u 'karantinskom turizmu' u Srbiji

Vaš browser nepodržava HTML5

Građani Indije u 'karantinskom turizmu' u Srbiji