Prostor ispred Skupštine uglavnom ispražnjen
Prostor ispred Skupštine Srbije uveliko je ispražnjen.
Studenti u blokadi su objavili kraj protesta kada je došlo do incidenata između Skupštine Srbije i Pionirskog parka – u kome je kamp "studenata koji hoće da uče".
Brnabić tvrdi da su ekstremisti kod Skupštine napali i studente u blokadi i studente iz Pionirskog parka
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić odbacila je navode da je u incidentima tokom protesta ispred parlamenta napad izvršio neko od okupljenih u kampu u Pionirskom parku, već da su "ekstremisti" napali i studente u blokadi, i studente u parku.
Pre toga su studenti u blokadi saopštili da su iz pravca Pionirskog parka bačene flaše i kamenice, te da se studentski protest završava.
Studenti čiste Slaviju
Studenti čiste trg Slavija gde je završen protest.
Grupa okupljenih kod Skupštine pali baklje i skandira protiv Vučića
Kod Skupštine Srbije, nedaleko od ograde oko Pionirskog parka, grupa osoba nastavila je da pali baklje naspram policije, iako je studentski protest zvanično završen nešto posle 19 sati.
Grupa koja pali baklje skandira protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića i studenata koji kampuju u Pionirskom parku.
Pojedini okupljeni na skupu, mlađe osobe, ponovo se penju na traktore parkirane oko Pionirskog parka.