Hiljade studenata pešači od Beograda do Novog Sada
Velika grupa studenata pešice je 30. oktobra pošla iz Beograda ka Novom Sadu na odavanje pošte poginulima u padu rekonstuisane nadstrešnice glavne železničke stanice u tom gradu. Na godišnjicu tragedije, protestne šetnje organizovane su iz više gradova Srbije. Zahtev je isti kao pre godinu dana - procesuiranje odgovornih iz vlasti.
Pogledajte / Poslušajte
-
26. juni/lipanj, 2026.Potraga za preživelima u zemljotresu u Venecueli, broj žrtava porastao na 589
-
25. juni/lipanj, 2026.Rezolucija Saveta Evrope o Srbiji: Aktivisti i novinari na meti vlasti
-
25. juni/lipanj, 2026.Kako se 'razređuje' uranijum?
-
24. juni/lipanj, 2026.Krim se guši, a ruske vlasti jedva drže korak: Zašto i kako Ukrajini to uspeva
-
24. juni/lipanj, 2026.Prekinuo je tišinu. I drugi muškarci sa Kosova su smogli hrabrost
-
24. juni/lipanj, 2026.Moskva pokušava da prikrije snimak napada nakon ukrajinskih udara na rafineriju