Dostupni linkovi

logo-print

PRAG

Italija i Gana plasirale su se u cetvrtak u osminu finala Svetskog fudbalskog prvenstva.
Italija je pobedila Cesku rezultatom 2:0, a Gana Sjedinjene Americke Drzave rezultatom 2:1
U toku su utakmice Hrvatske i Australije i Brazila i Japana. Desetak minuta po početku drugih poluvremena Hrvatska vodi rezultatima 2:1, a Brazil koji je još ranije obezbedio plasman u osminu finala, rezultatom 3:1.
Hrvatska se moze plasirati u osminu finala jedino ako pobedi Australiju, ali da uz to Japan ne pobedi Brazil vecom gol razlikom nego Hrvatska Australiju.
U Mostaru je pred utakmicu Hrvatska – Australija pojacano prisustvo policije kako bi bili predupredjeni neredi poput onih nakon utakmice Hrvatske i Brazila.